Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı için; GERİ SAYIM BAŞLADI

Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı için; GERİ SAYIM BAŞLADI

Birçok ilde kongre süreçlerini hızlı bir şekilde yürüten Ak Parti Genel Merkezi Gaziantep il ve ilçelerini masaya yatırdı. Gaziantep’te merke ilçeler içinde kongre süreci başlarken, gözler tekrar il başkanlığına çevrildi.

İLÇELER KONGRE SÜRECİNE GİRDİ


Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke ve Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet yılmaz sosyal medya hesaplarından kongre sürecine girdiklerini duyurdular. İlçelerde mevcut başkanlarının devam edip etmeyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak. Teşkilatın en çok merak ettiği konu ise il başkanının kim olacağı…

ÖZKEÇECİ KENDİNDEN EMİN


Son günlerde birçok eleştiriye maruz kalan Ak Parti Gaziantep il Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci yeni dönem için kendinden emin. Yakın çevresi tarafından göreve devam edeceği ifade edilen Özkeçeci’nin geçtiğimiz günlerde gittiği eski ve yeni il başkanları toplantısında da genel merkez yetkilileri ile kongre sürecine ilişkin gizli bir görüşme yaptığı belirtiliyor.

ASLANSOY İSMİ KONUŞULUYOR


Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı için adı geçen birçok isim kulislerde konuşulurken, bu isimlerin bazı önemli isimlerle istişare halinde olduğu öğrenildi. Son günlerde ismi en çok konuşulan isim ise Hakan Aslansoy. İddiaya göre; Gaziantep’te yapılan bir toplantıda Hakan Aslansoy isminin il başkanlığı için konuşulduğu ve bu görüşmelerin genel merkeze kadar ulaştığı dillendirilmeye başlandı.

Ak Parti Gaziantep il teşkilatından ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından il başkanlığı kongre süreci başlayacak.


Haber Merkezi
29.12.2019

Yorum yap

Diğer Haberler