AK PARTi TAM KADRO SAHADA

24 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanan Ak Partililerin çalışmaları tam gaz devam ediyor. Ak Partiyi yıllarca başarıdan başarıya koşturan Gaziantep AK Partili vatandaşlardan Gazetemize ziyaret.
AK PARTi TAM  KADRO SAHADA

AK Parti’de seçim çalışmaları devam ederken, 24 Haziranda yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için partililer çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. 24 Haziran seçimlerinde  Milletvekili adayı Mehmet Sait Kirazoğlu,  Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti il temsilcilerinin aralarında bulunduğu heyet gazetemiz imtiyaz sahibi Ökkeş Sabah’ı ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgiler aktardılar.

Tam kadro olarak sahada olduklarını vurgulayan Kirazoğlu, “Seçim sareci boyunca tam kadro sahada olacağız. 

 

İlk etapta şehir merkezinde çalışmaya başladık. Köylerde çok olumlu ve güzel bir hava vardı. Havanın 1 Kasım seçimlerinden de daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Bu görüntü beni çok mutlu etti. Şehir merkezi hala seçim havasına girmemiş. Bunda biraz Ramazan’ın etkisi var. Ayrıca ekonomik sebeplerde buna etken diyebiliriz. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de biz Gaziantep’te istediğimiz neticeyi alacağız. İnsanlar neyin yapılmak istendiğini çok iyi biliyor. Özellikle dolar üzerinden ekonominin vurulmaya çalışılması bununda ayaklarının dışarıda olması vatandaşının safları sıklaştırmaya itiyor. Yurtdışında seçime yapılan müdahaleler bizim lehimize işliyor. 

 

Çünkü vatandaşımız buna tepki gösteriyor. Bu seçim Türkiye’mizin seçimi, bu bizim seçimimiz. Niye bir Avrupalıyı, Amerikalıyı, İsrailliyi ilgilendiriyor? Vatandaş bunun cevabını kafasında bulamıyor. Belki geçmiş seçimlerde de ufak tefek dış müdahaleler olmuştur. Bu kadar açık ve net olmamıştır. Doların üzerinden Türk ekonomisini vurmaya çalışıyorlar. Bu hesap tutmayacak. Seçimden sonra 4 bin 600 üzerinden dolar alanların feryatlarını da duyacağız. Merkez Bankamızda gerekli tedbiri aldı. Dolar 4 bin 200’e sabitlendi. Buda gösteriyor ki Dolar seçimden sonra 4 bin 200’in altına düşecek. Zaten seçimden sonra dolara müdahale eden insanlar görecekler ve devreden çıkacaklar.”şeklinde konuştu.

 


Haber Merkezi
31.05.2018

Yorum yap

Diğer Haberler