ALLAH’IN BUGÜNLERİ DE GÖRDÜK

Geçtiğimiz sezon Süper Lig'den düşen Gaziantepspor'da sular durulmuyor.
ALLAH’IN BUGÜNLERİ DE GÖRDÜK

Teknik Direktör Bülent Uygun'un ayrılmasından sonra geçtiğimiz günlerde eski futbolcu Elyasa Süme'nin şike yaptığı ortaya çıkan Gaziantepspor'da Başkan Levent Kızıl başkanlık görevini bıraktığını açıkladı. Başkan Kızıl, kırmızı-siyahlı ekibin resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, Gaziantep Şehrinin ismine yakışmayan tüm bu yaşanmış olaylar bizleri de derinden üzmektedir. Defaatle kulübümüz ve takımımız üzerinde bir takım oyunlar oynandığını, algı operasyonu yapıldığını belirtmemize rağmen kamuoyunda ne yazık ki bu konuda yaratılan olumsuz hava devam ettirilmiştir.
Sonuç olarak; 13 Temmuz 2017 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Kulübümüzün mevcut durumu, geleceği ve şehrimizin markası Gaziantepspor'un ortak menfaatleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur. Gaziantepspor Kulübünün menfaatleri açısından 12 yıldır sürdürmüş olduğum başkanlık görevimi bırakma kararı almış bulunmaktayım. Yapılacak olan olağanüstü kongrede aday olmayacağımı kamuoyuna beyan ederim."

 


Ekonomi
14.07.2017

Yorum yap

Diğer Haberler