Destana yakıştı

Şehitkamil Belediye Başkanlığınca 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde organize edilen 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonları usta raketlerin heyecan dolu mücadelesine sahne olan geleneksel badminton müsaba
Destana yakıştı

Şehitkamil Belediye Başkanlığınca 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde organize edilen 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonları usta raketlerin heyecan dolu mücadelesine sahne olan geleneksel badminton müsabakalarıyla sona erdi.

 

HEYECANLI YARIŞLAR OLDU 

5 farklı branşta yüzlerce sporcunun büyük bir coşku ile katılım sağladığı 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonlarının finali kortlarda yapıldı. 8 farklı kategoride 150’yi aşkın sporcunun mücadele ettiği badminton şampiyonası organizasyonu, diğer branşlarında olduğu gibi coşkulu ve bir o kadarda heyecanlı analara sahne oldu. 32 sporcunun müsabakalar sonrasında ödül kürsüsü heyecanı yaşadığı organizasyonda şampiyonlar, 15 Temmuz Destanı  anısına hazırlanmış hediyeler ve sportif malzemelerle ödüllendirildi.

 

KATILIMCILAR TAM NOT 

Şehitkamil Belediye Başkanlığınca organize edilen 15 Temmuz Destanı Spor Organizasyonları spor camiasının takdirini topladı. Yüzlerce sporcu, antrenör ve hakemin  katılımıyla düzenlenen müsabakalarda çizilen birlik ve beraberlik görüntüsü  organizasyonlarda tribünleri dolduran sporcu velilerinden de tam not aldı. Sportif projeleriyle Gaziantep’te spor altyapısının gelişmesine  büyük katkı yapan Şehitkamil Belediyesinde organizasyonlar sonrasında sporculara armağan edilen  branşlara özgü  sportif malzeme  ödülleri  çocuk ve genç yaştaki katılımcı öğrencilerin yüzlerini güldürdü.


Haber Merkezi
25.07.2017

Yorum yap

Diğer Haberler