DÜLÜK, MUHTEŞEM MANZARASIYLA HAYRANLIK UYANDIRIYOR

Rengarenk lalelerle süslenen Dülük Tabiat Parkı, muhteşem manzarasıyla Gazianteplileri kendine hayran bıraktırıyor. Lalelerle oluşan muhteşem manzarayı yerinde görenler, bol bol fotoğraf çekiyor.
DÜLÜK, MUHTEŞEM MANZARASIYLA HAYRANLIK UYANDIRIYOR

Hafta sonunu değerlendirmek isteyen Gaziantepliler, Dülük Tabiat Parkı’na akın ediyor. Şehitkamil Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi başta olmak üzere bir çok yeniliğin yapıldığı Dülük Tabiat Parkı’na giden vatandaşlar, hafta içinde yaşadıkları yoğunluğunun stresini atıyor. Dülük Tabiat Parkı içerisinde gezen vatandaşlar, çeşit çeşit renklerle lalelerin süslediği biyolojik gölet ve biyolojik şelalenin oluşturduğu manzaraya hayran kalıyor. Lalelerin muhteşem görüntüsüyle birlikte kartpostallık manzaraların oluştuğu Dülük Tabiat Parkı’nda eşleri ve çocuklarıyla birlikte laleler arasında fotoğraf çeken aileler, yaşadıkları anı ölümsüzleştiriyor.

HAFTANIN YORGUNLUĞUNU VE STRESİNİ ÜZERİMİZDEN ATMIŞ OLUYORUZ

Eşsiz manzaraya hayran kaldığını dile getiren vatandaşlar, şunları söyledi:

“Ailemle birlikte hafta sonu tatilini değerlendirmek adına Dülük Tabiat Parkı’na geldik. Dülük Tabiat Parkı gerçekten çok güzel bir mekan. Özellikle lalelerle süslenmesi ayrı bir güzellik katmış. Burada laleler arasında hatıra fotoğrafı çekiyoruz, pikniğimizi yapıyoruz, çocuklarımız oyun grup alanlarında oyunlar oynayarak, hoş ve güzel vakit geçiriyorlar. Bizlerde bir haftanın yorgunluğunu ve stresini üzerimizden atmış oluyoruz. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na böylesine güzel bir tabiat parkını Gaziantep’e kazandırdığı için yürekten teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel laleler var. Buraya gelir gelmez temiz havanın tadını çıkarmaya başladım. Lalelerin güzel görüntüsü, biyolojik göletin berrak suyu insana huzur veriyor. Herkese Gaziantep’e gelip Dülük Tabiat Parkını görmelerini tavsiye ediyorum.”


Haber Merkezi
28.04.2019

Yorum yap

Diğer Haberler