Ejder Demir SKM’yi açıyor

MHP Milletvekili Adayı Ejder Demir’in Seçim Koordinasyon Merkezi Pazar günü açılacak. Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde Devlet Su İşleri’nin karşısında yer alan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı saat 15.00’da yapılacak.
Ejder Demir SKM’yi açıyor

MHP Milletvekili Adayı Ejder Demir’in Seçim Koordinasyon Merkezi Pazar günü açılacak. Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde Devlet Su İşleri’nin karşısında yer alan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı saat 15.00’da yapılacak.  Demir, Gaziantep aşığı olarak, tüm Gaziantep halkını pazar günü gerçekleştireceği Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına davet etti.

 

Adaylığı açıklandığı günden bu yana dur durak bilmeden çalışan MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ejder Demir, Pazar günü açacağı Seçim Koordinasyon Merkezi’nde teşkilat üyeleri ve partiye gönül verenlerle bir araya gelecek. Demir, “Açılışımıza Gaziantep halkı davetlidir. Bir yandan da köy, mahalle ve ilçeleri de geziyorum.  Her kesimden çok olumlu tepkiler alıyorum. Bütün teşkilatlarımız ve adaylarımızla, şu anda sahadayız. Çalışıyoruz, çalışacağız. Yüreğini ortaya koyacak insanların siyasette olması lazım. Biz bu nedenle adayız” dedi. 

AÇILIŞ PAZAR GÜNÜ SAAT 15:00’DA

MHP’nin Gaziantep’te oy patlaması yapacağı vurgulayan Demir, “Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde Devlet Su İşleri’nin karşısında yer alan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı saat 15.00’da yapılacak. Adayların hepsi birbirinden kıymetli. Gaziantep halkı buna teveccüh gösteriyor. En iyi liste bizde. Teşkilatlarımız, il, ilçe yönetimlerimiz bütün adaylarımız sahada. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. İnşallah çok ciddi bir oy alacağız. Gaziantep'te de bugüne kadar alınmamış oy oranına sahip olacağız” ifadelerini kullandı. 

ÖNEMLİ OLAN TÜRKİYE’NİN BEKAASI

Cumhur İttifakı’nın 24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacağını ve Türkiye’nin devleti ve milleti ile elele yeni bir yola gireceğini iddia eden Demir, “MHP bu ülkenin teminatıdır. Bunu 15 Temmuz sonrası bir kez daha gösterdi. Bu süreçte ülkenin geçtiği hassas süreci değerlendirdiğimizde bu seçimde Cumhur İttifakı ciddi bir oy alarak lider olarak çıkacak. Ülkenin ve milletin bekası bu seçime bağlıdır. Bu seçimde biz sadece Gaziantep halkından oy istemiyoruz. Ülkenin ve milletin bekasını bize teslim etmesini istiyoruz. Ben bunu bir milletvekili adayı olarak istemiyorum, bu ülkenin, Gaziantep’in bir evladı olarak istiyorum. Bu seçim yüce milletimizin bekasına ışık tutacak bir seçimdir. Bu seçimde çocuklarımızın geleceğine yön verme süreci yaşanacak. Özellikle hemşerilerimden bunu dikkate alarak oy kullanmalarını istiyorum. Derdi vatan olanların yeri MHP’dir. İnşallah bu düsturla hem Cumhur İttifakı’nın hem de MHP’nin başarılı olacağına inanıyorum. Bizde bunun için el birliği ile mücadele edeceğiz Zaman, birlik ve beraberlik, ülke bekaası için tek yürek olma zamanı” diye konuştu.

 


Haber Merkezi
25.05.2018


Yorum yap

Diğer Haberler