GAZİANTEP BU FOTOĞRAFI KONUŞUYOR

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde kurdela kesimi sırasında objektiflere yansıyan kare sosyal medyada olay oldu ve birçok kesim kişisel olarak görüşlerini dile getirdi
GAZİANTEP BU FOTOĞRAFI KONUŞUYOR

Gaziantep’te özel bir akademinin açılış töreninde yaşanan protokol krizi sosyal medyada gündem oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde, Gaziantep Valisi Davut Gül’ün arka planda kalması büyük tepki topladı. Törende Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’’nda kurdela kesimi sırasında en arkada objektiflere yansıması dikkat çekti.

 

Gaziantep'te Necip Fazıl Kısakürek Eğitim Akademisi'nin açılış töreninde yaşanan protokol krizi haftaya damga vurdu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde kurdela kesimi sırasında objektiflere yansıyan kare sosyal medyada olay oldu ve birçok kesim kişisel olarak görüşlerini dile getirdi.

 

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Gaziantep’e geldiği günden bu yana kitle iletişimindeki anlayışı ile tüm kesimler tarafından sevilen ve mütevazı kişiliğiyle takdir toplayan Gaziantep Valisi Davut Gül’ün, Necip Fazıl Kısakürek Eğitim Akademisi'nin açılış töreninde arka planda kalmasına sosyal medyada tepki veren vatandaşlar, ‘’Bu kentin mülki amirine böyle saygısızlık yapılmamalıydı. Orada bulunan yetkili isimler buna müdahale etmemeliydi. Bakan beyin yanında olması gereken valimizin arka planda kalması kent için büyük ayıp’’ yorumlarını yaptılar.

BAŞKANLARDA ARKADA KALDI

Necip Fazıl Kısakürek Eğitim Akademisi'nin açılış töreninde Vali Davut Gül’ün yanı sıra Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’da kurdela kesimini arka planda izlediler.

 


Ekonomi
15.01.2019

Yorum yap

Diğer Haberler