GAZİANTEP FK ALTINTOP’U AĞIRLADI

GAZİANTEP FK ALTINTOP’U AĞIRLADI

Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi, Ümit Milli Takım ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, Gaziantep FK’ya ziyarette bulundu. Başkan Vekili Cevdet Akınal ve As Başkan Müslüm Özmen Hamit Altıntop’a 27 numaralı isminin yazılı olduğu Gaziantep Futbol Kulübü forması hediye ettiler.
TESİSLERİMİZDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Türkiye’nin efsanevi futbolcuları arasında yer alan ve TFF İcra Kurulu Üyesi olan Hamit Altıntop, ziyaretinin ardından tesisleri gezdi. Fiziki şartlar ve saha zeminlerinin durumundan dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren Hamit Altıntop, kulübümüzün yapacağı yatırımlar hakkında da bilgiler aldı.
DESTEK SÖZÜ VERDİ
Gaziantep şehrinin Türk Futbolu için büyük bir önem arz ettiğini dile getiren Hamit Altıntop’a, Başkan Vekili Cevdet Akınal ve As Başkan Müslüm Özmen tarafından kulübüN gelecek hedefleri anlatıldı. Türk Futbolunun her zaman gelişmek zorunda olduğunu ifade eden Hamit Altıntop, bundan sonraki süreçte de yapılacak yatırımlar hakkında tüm kulüplere olduğu gibi Gaziantep Futbol Kulübümüze de ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını söyledi.


Ekonomi
26.10.2020

Yorum yap

Diğer Haberler