“HIDIROĞLU YENİDEN SEÇİLMEMELİ”

GTO seçimleri için son güne girilirken GTO’nun mevcut Başkanı Beyhan Hıdıroğlu henüz istifa etmedi ve yeniden aday olma konusunda israrlı görünüyor.
“HIDIROĞLU YENİDEN SEÇİLMEMELİ”

GTO seçimleri için son güne girilirken GTO’nun mevcut Başkanı Beyhan Hıdıroğlu henüz istifa etmedi ve yeniden aday olma konusunda israrlı görünüyor. GTO’nun üyeleri ve Gaziantep’in ticaret erbapları ise Beyhan Hıdıroğlu’nun aday omayacağını açıklamasının ardından yeniden birilerinin telkini ve yönlendirmesi ile aday olmasının doğru olmadığını söylüuyor. Hıdıroğlu’nun grubundan başarı ile çıkamayacağına kesin gözüyle bakılırken GTO’nun itibari ve geleceği için de Hıdıroğlu’nun başkan seçilmemesi gerektiğin konusunda üyeler hemfikir. Kent yetkilileri ve ticaret erbaplarının Beyhan Hıdıroğlu’nun GTO’nun geleceği açısından yeniden başkan yaptırılmaması yönünde hemfikir olduğu öğrenildi.
İDDİALARIN ARDI ARKASI KESİLMEDİ
Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu’nun bu hafta yapılacak seçimlerde yeniden başkan adayı olmasına tepkiler çığ gibi büyürken Betyhan Hıdıroğlu geri adım atmıyor ve GTO’yu yıpratmaya devam ediyor. Yakınları FETÖ soruşturması geçiren Beyhan Hıdıroğlu, birilerinimn yönlendirmesi ile GTO’ya yeniden aday olduğunu açıklamıştı. Beyhan Hıdıroğlu’nun GTO’yu yönetemediği ve birilerinin perde arkasından GTO’yuı yönettiği öne sürülürken Hıdıroğlu’nun yönlendirmeler sonrasında yeniden aday olduktan sonra yüzbinlerce parayı son meclis toplantısı öncesinde promosyon olarak dağıttığı da iddia edilmişti.
ŞAHİN İLE SORUN YAŞAMIŞTI
Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Eyüp Bartık’ın Bank Asya’ya odanın 500 bin lirasını yatırmasından sonra büyük prestij kaybına uğrarken Beyhan Hıdıroğlu’nun da Eyüp Bartık’ın istifa etmek zorunda kaldıktan sonra odadan elini çekmemesi durumunda Bartık’ın odadaki eli ayağı olduğu öne sürülüyor. Ayrıca GTO başkanı Beyhan Hıdıroğlu’nun Büyükşehir belediye başkanı Fatma Şahin ile de büyük bir problem yaşadığı ve buna rağmen odaya yeniden aday olduğu iddiaları da bir türlü gündemden düşmüyor.
HIDIROĞLU DİĞER ADAYLARA HAKARET ETTİ
Beyhan Hıdıroğlu, kendisi hakkında son zamanlarda yapılan eleştirel haberlere yaptığı basın açıklaması ile cevap verirken odaya aday olan diğer isimler için oldukça ağır bir ifade kullanmış ve onlar için, “akıl yoksunları” demişti. Bu açıklamaya da kent yetkilileri ve oda üyelerin,in oldukça tepkili olduğu söylenirken Bayhan Hıdıroğlu, diğer adayların kendisi hakkında basına haber servis ettiği söylemiş ve diğer adaylara oldukça ağır ithamlarda bulunmuştu.
HIDIROĞLU’NU KİMSE İSTEMİYOR
Tüm bu iddialar neticesinde seçimlere bir gün kala kent yetkilileri ve ticaret erbapları bir araya gelerek Beyhan Hıdıroğlu’nun yeniden başkan olmaması için gerekeni yapacakları ve bu konuda hemfikir oldukları öğrenildi.


Haber Merkezi
1.04.2018

Yorum yap

Diğer Haberler