HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ POLİSTEN KAÇAMADI

HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ POLİSTEN KAÇAMADI

İslahiye’de İşyerlerinden Hırsızlık Yapan 4 Şüpheli Çaldıkları Malzemeler İle Yakalandı

İslahiye İlçemizde son günlerde meydana gelen 7 hırsızlık olayı ile ilgili, İslahiye İlce Emniyet Müdürlüğü Suç Araştırma ve Önleme Büro Amirliği ekiplerimizce yapılan çalışmalarda;

1- 22 Aralık 2018 günü Beyler mahallesinde bulunan bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayının şüphelileri A. Ö. ve A, K. isimli şüpheli şahıslar yapılan çalışmalar sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

1- 24 Aralık 2018 günü Atatürk Mahallesi Güllühöyük caddesi üzerinde bir işyerinden hırsızlık yapan Ö.D. ve H.E. isimli şüpheli şahıslar ekiplerimiz tarafından suçüstü olarak yakalanarak göz altına alındı. Yapılan araştırmalarda şüpheli şahısların İslahiye İlçesinde son iki günde meydana gelen altı ayrı işyeri hırsızlığı olaylarının da şüphelileri olduğu tespit edildi.

Yakalanan şüpheli şahıslardan ele geçirilen  99,50 TL para, 1 adet tıraş makinası,1 adet parfüm, 2 adet saç boyası,1 adet tornavida, 2 adet cep telefonu, 1 adet bilgisayar kasası ve 19 paket sigara  sahiplerine teslim edildi. Adli makamlara sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.


Ekonomi
27.12.2018

Yorum yap

Diğer Haberler