İhracatçı için strateji geliştirecekler

TÜRKİYE İhracatçılar Meclisi, GAİB ve TEB Girişim Merkezi işbirliğiyle Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri'nde 'Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim' konulu seminer düzenlenecek. GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir
İhracatçı için strateji geliştirecekler

TÜRKİYE İhracatçılar Meclisi, GAİB ve TEB Girişim Merkezi işbirliğiyle Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri'nde 'Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim' konulu seminer düzenlenecek. GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz bu tür seminerlerin firmalar açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinde; 'Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim' konulu seminerin Çarşamba günü yapılacağını belirten GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz, "TİM-TEB Girişim Evleri’nin proje koordinatörü Mehmet Sanlı tarafından birliklerimiz hizmet binasında gerçekleştirilecek olan seminerde; 'Uzun Dönemli Planlama ve Yönetim İhtiyacı', 'Büyümenin Önündeki Engeller', 'Büyüme Stratejileri İçin İpuçları', 'Kurumsal Gelişim Yönetimi', 'Pazarlama Yönetiminde Kurumsal Gelişim', 'Üretim Yönetiminde Kurumsal Gelişim', 'Yönetim Yapısında Kurumsal Gelişim' ve 'Finansman Yönetiminde Kurumsal Gelişim' konuları bütün yönleriyle anlatılacaktır. Söz konusu seminerin verimli geçeceğini umuyoruz" dedi.

 


Ekonomi
23.10.2017

Yorum yap

Diğer Haberler