İNTİHAR MI CİNAYET Mİ?

İNTİHAR MI  CİNAYET Mİ?

Gaziantep’te erkek arkadaşıyla aynı evde kalan genç kız, bilinmeyen bir sebeple binanın dördüncü katından  düşerek hayatını kaybetti.  Hayatını kaybeden genç kız ambulans ile götürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Genç kızın intihar mı etti yoksa başka nedenlerle mi binadan düştüğü ise henüz bilinmiyor.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ?

Edinilen bilgilere göre; İbrahimli Batıkent Mahallesi Vehbi Dinçerler caddesi üzerinde bulanan bir binanın dördüncü katında erkek arkadaşıyla kaldığı iddia edilen genç bir kız, henüz bilinmeyen bir nedenle aşağı düşerek hayatını kaybetti. 13 Ağustos Perşembe (bugün) saat 16.30 sularında yaşanan olay akıllarda birçok soru oluşturdu.

GENİŞ ÇAPLI SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olay yerine intikal eden Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilk incelemenin ardından konuyla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattılar. Hayatını kaybeden genç kızın cesedi ise ambulans ile hastaneye götürüldü. Yaşan korkunç olay çevre sakinleri şok ederken, genç kızın 4. Kattan nasıl düştüğünün yapılan soruşturmanın ardından netleşmesi bekleniyor.


Haber Merkezi
13.08.2020

Yorum yap

Diğer Haberler