Kaya’dan AK Parti Gaziantep teşkilatına sürpriz ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Ak Parti Gaziantep İl Başkanı M. Eyüp Özkeçeci’yı ziyaret etti.
Kaya’dan AK Parti Gaziantep teşkilatına sürpriz ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, bir dizi programlara katılmak üzere  Gaziantep’e  gelen Kaya’yı   İl Başkanı M. Eyüp Özkeçeci,  Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt, Şehitkamil İlçe Başkanı  Halil Uğur, AK Parti il ve  İlçe yönetiminin yanı sıra  Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile partili yöneticiler karşıladı. Buarada Erol Kaya’nın Gaziantep il teşkilatını ziyaret ederek, parti çalışmalarıyla ilgili Özkeçeci’den parti çalışmalarıyla ilğili görüş alışverişinde bulundu.  

Ak Parti   il binasında  basın mensuplarına bir açıklama yapan Kaya, yaptığı konuşmasında  Gaziantep teşkilatına övgüler yağdırdı. Kaya “ Siyaset sözle değil, icraatla konuşur.  Gaziantep icraatla konuşan bir teşkilatımızdır. Bu yüzden İl Başkanı   Eyüp Özkeçeci kardeşime teşekkür ediyorum. Partimize samimi gayret gösteren, gönül vermiş, İl ve İlçe Başkanına bağlı tüm arkadaşlara vefa gösterip kucaklayalım. Teşkilat prensibimiz tüm teşkilatları yüceltmek ve övmektir.” dedi.

 

 ÖZKEÇECİ  İLE DEVAM 

Buarada  Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci’nin devam edeceği sinyali kulislerde konuşmaya devam ediyor. Partiye  yakın kaynaklardan aldığımız bilğiye göre 

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana “Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyeliği, AK Parti İl Başkan Yardımcılıkları” görevlerinde bulunan ve partiye 2001 girişli olan mevcut İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, İl Başkanlığı görevini yaklaşık 3 yıldan bu yana yaparken, “Referendumda %62,5” oy alması nedeniyle birçok büyükşehiri geride bırakması nedeniyle AK Parti Genel Merkezi’nde “Görevde kalacak” il başkanları arasında yer aldığı ileri sürüldü.


Haber Merkezi
9.08.2017

Yorum yap

Diğer Haberler