“Masada değil sahada olacağım”

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan işadamı Arif Kapşigay, kendisine görev verilmesi halinde başkanlığı masa başında değil, saha da yapacağın söyledi.
“Masada değil sahada olacağım”

KAPŞİGAY: DAVAYA HİZMET İÇİN ADAYIM

AK Parti’de Şahinbey ve Şehitkamil İlçe başkanlıklarının boşalmasının ardından bu görevlere gelecek isimler konuşulmaya başlandı. Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan il isim teşkilatın yakından tanıdığı iş adamı Arif Kapşigay oldu. Yazılı bir açıklama ile adaylığını kamuoyuna duyuran Kapşigay, ‘’Kuruluşundan beri içerisinde olduğum partimde, elimi taşın altına koyarak etkin bir şekilde hizmet etmek istiyorum’’ dedi. 

‘’TECRÜBEME GÜVENİYORUM’’

Aslen Gaziantepli olduğunu ve Şehitkamil ilçesini çok iyi bildiğini belirten Kapşıgay, ‘’Bugüne kadar Ak Parti içerisinde siyaset, teşkilatçılık konusunda önemli deneyimler edindim. Ak Parti’yi 2001’deki ruhuna yeniden kavuşturmak için bazı projeler hazırladım. Başkanlığa layık görülürsem en iyi şekilde yapabileceğimi düşünüyorum. Başkan olmasam da yine aynı heyecan ve azimle partime hizmet etmeye devam edeceğim. Çünkü, Ak Parti’de mevki makamlar için küskünler asla olmamıştır. Amacım Türkiye’nin tek umudu olan Ak Parti’de tecrübe ve deneyimlerimi sahaya yansıtmaktır’’ diye konuştu. 

‘’AK PARTİ TEKRAR ŞAHLANACAKTIR’’

Partide Türkiye genelinde yapılan değişim hareketinin her açıdan büyük fayda sağlayacağını ifade eden Kapşigay şunları söyledi: ‘’Ak Parti teşkilatından bugüne kadar görev yapan başkanlar ve yönetim kademesindeki isimlerin özverili çalışmalara imza attığını biliyoruz. Ancak hizmet bir bayrak yarışıdır. Ve her bayrak değişiminde tempo bir kat daha artmaktadır. Bugün de partimizin ilçe teşkilatlarında bir değişim söz konusu. Bu hizmet bayrağını almaya talibim. Bu ağır vebali taşıyacak bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum.’’ Dedi. 

‘’BAŞKANLIĞI SAHADA YAPACAĞIM’’

Başkan olduğu takdirde halkın yakınında olan ve tüm ilçenin sorunlarını yakından takip eden bir anlayış içerisinde olacağını dile getiren Kapşigay, ‘’Partimizin Cumhurbaşkanımızın ve genel başkanımızın tarif ettiği ruha sahip olması için görev alacak başkanların eskisinden daha çok efor sar fetmesi gerekecek. Bu bilinçle kısa, orta ve uzun vadede çalışma programları hazırladım. Beraber yürüyeceğimiz arkadaşlarımızla müşterek akıl çizgisinde istişare içerisindeyim. Başkanlık seçimleri nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın herkesin aynı çatı altında toplanması gerektiğine inanıyorum. İl Başkanlığımıza adaylık başvurumu yaptım. Diğer aday arkadaşlarımın da bu görevi en iyi şekilde yapacaklarına olan inancım tamdır. Sonucun partimize, kentimize ve ülkemize hayırlar getirmesini an kalbi duygularımla temenni ediyorum.’’


Haber Merkezi
3.10.2017

Yorum yap

Diğer Haberler