MUHASEBECİLER İFTARDA BULUŞTU

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası MSM (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi)’inde iftar programı düzenledi.
MUHASEBECİLER İFTARDA BULUŞTU

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası MSM (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezi)’inde  iftar programı düzenledi.

İftar programına Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Özbay,Gaziantep Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin, SGK İl Müdürü Mehmet Uzun,Gaziantep Defterdarı Metin Tamkoç,YMMO Yönetim kurlu başkanı Ali İhsan Kaya,kurum müdürleri ve çok sayıda mali müşavir –muhasebeci meslek mensubu katıldı.

Gaziantep Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Özbay  İftar programı nedeniyle yaptığı açıklamada mübarek ay olarak manevi hazzın yoğun yaşandığı bir dönemin içinden geçmekte olduklarını ifade ederek, “Mübarek ramazan ayının eşsiz ve mana yüklü derin ikliminden millet olarak feyizlenmek umuduyla Cenab-ı Allah’ ın tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul etmesini niyaz ederim.” dedi.

 


Haber Merkezi
4.06.2018

Yorum yap

Diğer Haberler