MÜSİAD YÖNETİMİ GSO’YU ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu.
MÜSİAD YÖNETİMİ GSO’YU ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu.

Ziyarette, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulunu tebrik eden Çelenk, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sanayicilerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği ziyarette, Gaziantep sanayisi ve sanayide devlet destekleri konusu istişare edildi.

Mehmet Çelenk ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Ünverdi, sürdürülebilir bir ekonomi için sanayiciler olarak yeni bir anlayış çerçevesinde, bürokrasinin azaldığı, yeni bir istikrar ve güven sürecinin tesis edilmesinin önemine vurgu yaptı.

Ünverdi, “Sanayi 4.0 ile birlikte dünyada büyük bir değişim ve dönüşüm yaşanıyor. Dijitalleşme, yapay zeka gibi yüksek teknolojileri ülke olarak bizim de yakalayabilmemiz için Ar-Ge ve inovasyona yönelik daha fazla yatırım yapmamız hayati önem taşıyor. Bunu da ancak istikrarın hakim olduğu ve sürdürülebilir bir ortamda, hedef odaklı bir projeksiyonla gerçekleştirebiliriz” dedi.  

MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk de Türkiye'nin kaybedecek zamanının olmadığını belirterek, MÜSİAD olarak güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam ettiklerini kaydetti.

Çelenk, "Türkiye, bundan sonraki süreçte hiç vakit kaybetmeden artık büyümeye ve kalkınmaya odaklanarak inşallah yoluna kararlı bir şekilde devam edecek. MÜSİAD olarak, 'Meselemiz Türkiye Olsun' diyerek bu yolda ülkemize katkı yapmaya ve her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Çelenk GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’ye ziyaret anısına plaket verdi.

 


Haber Merkezi
12.07.2018

Yorum yap

Diğer Haberler