Özgür Özkaya imzaladı

Sezon sonunda sözleşmesi sona eren 29 yaşında ki tecrübeli defans oyuncusu ile kendisini Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünün futbolcu yaptığı sözleşmeye imzayı attı.
Özgür Özkaya imzaladı

ADİL KONUKOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Dün tesislerde kulüp başkanı Adil Konukoğlu ile bir araya gelen Özgür Özkaya, yaklaşık üç saat süren görüşmenin ardından karşılıklı mutabakata varılarak anlaşma sağlandı. Teknik direktör Hüseyin Kalpar’ın takımda kalmasını istediği futbolcuların başında yer alan Özgür Özkaya, bu sezon Kırmızı – Siyah – Beyazlı formayı terletecek.

FARKLI OLACAK

Gaziantep Gazişehir Futbol Kulübü ile yeniden anlaşma sağladığından dolayı mutlu olduğunu söyleyen tecrübeli defans oyuncusu Özgür Özkaya, “Geçen sezonun devre arasında buraya transfer olduğumda Play Off finallerine kalmak istiyorduk ama ne yazık ki istediğimiz sonuçları alamayınca bu defa da ligde kalma savaşı vermek zorunda kaldık. Artık yeni bir yönetim ile yola devam edeceğiz ve başkanımla görüştüğümde hedeflerini açık bir dille söylediler. Bu sezon ise geçem yılın tam tersine farklı olacak ve Gaziantep’e şampiyonluk yaşatacağız. Hem şahsıma hem de kulübüme hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

 AYİNTAB GAZETESİ


Ekonomi
23.06.2017

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler