ÖZSEVEN: BAYRAMLAR MANEVİ DEĞERLERİNİN VE SOSYAL YARDIMLAŞMA İLE DAYANIŞMA DUYGULARININ EN GÜZEL GÖSTERGESİDİR

ÖZSEVEN: BAYRAMLAR MANEVİ DEĞERLERİNİN VE SOSYAL YARDIMLAŞMA İLE DAYANIŞMA DUYGULARININ EN GÜZEL GÖSTERGESİDİR

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Özseven yayınladığı mesajında bayramların manevi değerlerinin ve sosyal yardımlaşma ile dayanışma duygularının en güzel göstergesi olduğunu vurgulayarak bayram sevincini şu duygularla paylaştı;

“Büyük bir heyecan ve mutluluk içerisinde karşıladığımız bayramlar; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsendiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakıldığı, gönüllerin birbirine yakınlaştığı özel günlerdir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve sosyal yardımlaşma ile dayanışma duygularının en güzel göstergesi olan, bir mübarek Kurban Bayramını daha karşılamanın mutluluğu içerisinde bulunmaktayız.

Bu yıl itibariyle yaşadığımız pandemi dolayısıyla ailemiz ve sevdiklerimiz için sosyal mesafe kuralına dikkat ederek ibadetimizi ve bayramlaşma sürecimizi gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Yeni sosyal hayat düzenimizde tüm meslek mensuplarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar, tüm dünyanın barış, huzur ve esenlik içinde yaşamasını temenni ederim”


Haber Merkezi
29.07.2020

Yorum yap

Diğer Haberler