ROYAL HALI A.Ş İNOVATİF ÜRÜNLERİYLE DOMOTEX TURKEY FUARINDA!

Royal Halı A.Ş. Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarının 2019 yılı yeni sezon koleksiyonlarını 27-30 Nisan tarihlerinde Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen DOMOTEX Fuarı’nda sergiliyor.
ROYAL HALI A.Ş İNOVATİF ÜRÜNLERİYLE DOMOTEX TURKEY FUARINDA!

Pierre Cardin Halı’nın 100 ve 120 tarak teknolojisiyle el halısı niteliğinde üretilen Woven100   ve Woven120 koleksiyonları Domotex Fuarı’nda yoğun ilgi ve beğeni görüyor.

 

DOMOTEX Gaziantep Makine Halısı Fuarı’nda “Sıfırtoz” , “Tozumaz”  ve “Tencel İplikle” üretilen birbirinden farklı 13 koleksiyonunu sergiliyor.

 

“Halı sektöründe sınırları zorluyoruz”

Domotex fuarına ilişkin açıklama yapan Royal Halı A.Ş Genel Müdürü Mehmet Nazif Koca şunları söyledi; “Bu yıl markalarımızın tasarım ve inovasyon anlamında birbirinden özgün ve yenilikçi koleksiyonlarıyla fuarda yerimizi aldık. Sektörde ki yenilikçi anlayışımızı devam ettiriyoruz ve Ar-ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Bu yıl yaptığımız yeniliklerle halı sektörünün sınırlarını zorladığımızı söyleyebiliriz. Bunlardan biride sürdürülebilir ağaç kaynaklarından elde edilen botanik kökenli TENCEL Lyocell ve TENCEL Modal elyafları ile ürettiğimiz koleksiyonlarımız. Kullanıcılarımız bu şekilde çevre dostu üretim yöntemleri ile elde edilen elyaflar ile halılarda doğal konforu yaşayarak, evinize doğanın nazik dokunuşunu taşımış oluyorlar.

Royal Halı Altunizade, Pierre Cardin Halı Magnefique, Atlas Halı Halikarnas koleksiyonlarımızda TENCEL™ botanik kökenli elyafları kullanılarak üretilmiş olup, özel boyama yöntemleri ile renklendirilmiştir. Bu sayede hem çevreye duyarlı, tuşeli ve katlanabilir ürünler ortaya çıkmış olurken, evlerde doğada yürüyormuşçasına bir hissi kullanıcılarımıza yaşatmış oluyor ve hızlı çözünen bir ürün olduğundan doğaya katkı sağlıyoruz.”

Yeni Markamız W Woven ile el halısına yakın halılar üretiyoruz…

Pierre Cardin Halı W Woven koleksiyonlarında el halısı beklentilerini karşıladıklarını belirtilen Koca “ Her alanda olduğu gibi halıda da teknoloji hızla ilerliyor artık 100 ve 120 tarak halı makineleri sayesinde el halısından ayırt edilmeyecek halılar üretebiliyoruz. Üstelik tasarım ve renk anlamında bir sınırlamamız yok. Yeni markamız W Woven ile klasik ve modern desenlerle el halısından ayırt edilmeyecek nitelikte koleksiyonlar üretiyoruz. Yeni W Woven koleksiyonumuz Domotex fuarında yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçiler tarafından büyük ilgili ve beğeni topladı.” dedi.


Haber Merkezi
29.04.2019

Yorum yap

Diğer Haberler