Söderlund ve Chipciu tamam gibi

Söderlund ve Chipciu tamam gibi

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Belek’te sürdüren Gaziantep FK, Rumen orta saha oyuncusu Alexandru Chipciu ve Rosenborg'un 31 yaşındaki 1.96 boyundaki Norveçli golcüsü Alexander Söderlund ile prensipte anlaşmaya vardı. Büyük bir sürpriz olmazsa bu iki oyuncu ikinci yarı Gaziantep FK forması giyecek.

SUMUDİCA YAKINDAN TANIYOR

Gaziantep FK’da teknik direktör Marius Sumudica’nın Romanya Milli Takımı’nda da forma giyen Anderlecht oyuncusu Alexandru Chipciu’yu yakından tanıyor. Anderlecht ile Mayıs 2020’ye kadar sözleşmesi bulunan ve yaşadığı sakatlık problemi nedeniyle takımıyla arası açılan Chipciu’nun sözleşmesini feshetmek üzere olduğu bildirildi.Alacakları da ödenmeyen Chipciu’nun Anderlecht’ten ayrılır ayrılmaz Kırmızı-Siyahlılar’la masaya oturacağı ifade edildi. Gaziantep FK önümüzdeki günlerde takıma yapılacak takviyelerle ilgili detaylı bir açıklama da yapacak.

SÖDERLUND GELMEK İSTİYOR

Gaziantep FK, ikinci takviyeyi ise forvet hattına yapacak.  Rosenborg'un 31 yaşındaki 1.96 boyundaki Norveçli golcüsü Alexander Söderlund ile görüşmelere başlayan kırmızı siyahlı ekip, bu transferide büyük ölçüde bitirdi. Bu sezon 8 Lig, 5 Şampiyonlar Ligi maçına çıkan Norveçli golcü 5 Gol 2 asist yaptı.


Haber Merkezi
7.01.2020


Yorum yap

Diğer Haberler