Turizme gururlandıran ödül

İngiltere, Ekim 2017 - CEO Monthly dergisi, 2017 Kadın CEO'su Mükemmellik Ödülleri'nin kazananları ilan etti.
Turizme gururlandıran ödül

2017 Kadın CEO Mükemmellik Ödülleri, saygın endüstrilerden güçlü kadın CEO'lara ışık tutacak şekilde tasarlanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki bu yenilikçi iş kadınları, sektörde durdurulamaz CEO'lar olarak tanınmaktadır.

Ödül programında yorum yapan Ceo Monthly Magazin Ödül  Koordinatörü Emma Keen,  hak kazananlarla ilgili duyduğu gururu dile getirdi: "Bu prestijli ödülü kazanan Kadın CEO'larımız, ek engeller yanında, erkek meslektaşlarıyla aynı zorluklarla karşı karşıyalar. Bu nedenle kazananlarımın her biri çok değerlidir. Bugün keyif aldıkları başarıyı elde etmek için koydukları özveri, uzmanlık ve sıkı gayreti sergileyebilmek gerçek bir onur ve ayrıcalıktır. Ödülleri hak eden bu örnek  CEOlarımıza  gelecekte daha fazla başarılar diliyorum.”

Türkiye’den sadece Ayşe Nur Yılmazer’in aldığı bu değerli ödül, Ayşe Nur Yılmazer’in tam 32 yıl önce  Arsan Seyahat Merkezi’ni kurarak, tüm Güneydoğu Anadolu’da bir ilki cesaretle gerçekleştirmesi ve bölgede çok ciddi bir sektör oluşturması sebebiyle verildi. Ayşe Nur Yılmazer merkezi Gaziantep’te olan Arsan Seyahat Merkezi’nin kurucusu ve yöneticisi. 

CEO Monthly  Hakkında

Bir işletme yalnızca liderliği kadar iyidir ve bir şirkette  çalışan  çok fazla el olmasına rağmen, CEO'lar herhangi bir organizasyonun sorumluluğunun ve gücünün çoğunu elinde tutarlar. Bu zorlu bir girişimdir ve uluslararası yayın kuruluşu AI Global Media tarafından satın alınan bu ayrıcalıklı yayın sayesinde, kurumsal peyzajın genel müdürlüklerinden en güncel bilgileri, röportajları ve profilleri sunmayı amaçlar.

Dünyadaki değişen kurumsal peyzaja ayak uyduran CEO Monthly'nin özel editör ekibi, dünyanın her yerinden, her büyük sanayi ve sektörü kapsayan, paha biçilmez  iletişim ağı üzerinde, en yeni haberlere ve güncellemelere özen gösterir.   


Haber Merkezi
13.10.2017

Yorum yap

Diğer Haberler