TURKiYE iYi OLACAK

İYİ Parti’nin Gaziantep milletvekili adaylarından İmam Hüseyin Filiz, Mehmet Can Tuğsuz, Celal Yıldırım, İbrahim Keskin, Lina Ocak, Sanem Kasapseçkin, İzzettin Şahin, Ceren Soylu, Mehmet Çelik ve Gaziantep iyi parti il yöneticilerininde aralarında bulundu
TURKiYE iYi OLACAK

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken genel seçim dolayısıyla Gazetemize ziyarette bulunan Gaziantep İYİ Parti millevekili adayları Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ökkeş Sabah’a seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler aktardı. İYİ Parti'nin Gaziantep milletvekili adaylarından İmam Hüseyin Filiz konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Meclise gittiğimiz zaman Gaziantep’te herşey iyi olacak Gaziantep’in sorunlarını gerek Gaziantep’te  gerekse mecliste var gücümüzle savunacağız’dedi.

İYİ Parti'nin Gaziantep milletvekili adaylarından , Mehmet Can Tuğsuz ise Gaziantep’in sorunu Türkiye’nin sorunudur. Gaziantep’in sorunlarını çözmek istiyorsak önce Türkiye’nin sorunlarını çözmemiz gerek. Bunun yanında Gazianteplilerin en büyük sorunlarından biriside suriyeliler bu konuların hepsini meclise taşıyacağım. Bizim için İyi parti’nin tüm millevekili adaylarının düşüncesi aynı sorunları kaba kuvvetle değil, mecliste çözeceğiz bunun için Türkiye iyi olacak diyorum. 

 İYİ Parti’nin Gaziantep milletvekili adayı 3. sıra milletvekili adayı  Celal Yıldırım; “Gaziantep’in eğitimdeki sıkıntılarını mecliste çözeceğiz olmazsa olmazımız Gaziantep’in ülke genelindeki eğitimde son sıralarda yer almasının önüne geçmek. İyi parti olarak kazandığımız zaman bu talihsiz sıralamayı üst sıralara taşıyacağız.” dedi.

 


Haber Merkezi
28.05.2018

Yorum yap

Diğer Haberler