YARDIM BÖYLE YAPILMAZ

YARDIM BÖYLE YAPILMAZ

Şahinbey Belediyesi ‘nin  yardım paketi dağıtımındaki tutumu büyük tepkilere yol açtı.  Yardım alan vatandaşların fotoğraflarını paylaşan belediye, vatandaşları adeta reklam aracı gibi kullanıyor.  Sosyal mesafenin de  ihlal edildiği dağıtımları görenler , ‘’böyle yardım yapılmaz’’  yorumlarını yapıyorlar.

VATANDAŞ CAN DERDİNDE, BELEDİYE REKLAM

Koronavirüs ile mücadele sürecinde insanlar can derdine düşmüşken, Şahinbey Belediyesi yine bir gafa imza attı. Her cümlesinde ‘veren el alan elin görmemeli’ diyen Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun vatandaşları rencide edici bu dağıtım yöntemine dur dememesi ise şaşkınlık oluşturuyor.

MECLİS ÜYESİ YARDIM DAĞITIRKEN POZ VERDİ

Öte yandan yardım dağıtımına katılan Şahinbey Meclis Üyesi Hüseyin Deveci,  vatandaşları yanına alarak yardım paketi ile birlikte objektiflere poz verdi. Fotoğraflar, sosyal medyada da büyük tepki topladı. Eleştirilere aldırmayan belediye yetkilileri virüs arası reklam yapmaya davam ediyor. 

TAHMAZOĞLU NE DİYECEK?

Daha öncede yardım dağıtımdaki skandal yöntemleriyel gündeme gelen Şahinbey Belediyesi’nde başkan Tahmazoğlu’nun söz konusu fotoğraflara nasıl bir yorum yapacağı merak edilmeye başlandı. Vatandaşlarda belediye yetkililerine şu soruyu soruyor; sizin akrabanız olsa böyle rencide edilmesine müsaade edermisiniz?


Haber Merkezi
20.04.2020

Yorum yap

Diğer Haberler