AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci milletvekilliği konusunda son noktayı koydu: ‘’TAKDİR GENEL MERKEZİN’’

Ak Parti Gaziantep teşkilatında en uzun süre il başkanlığı görevini yürüten isim olan Eyüp Özkeçeci son dönemde gündeme gelen milletvekilliği konusuna noktayı koydu.
AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci milletvekilliği konusunda son noktayı koydu: ‘’TAKDİR GENEL MERKEZİN’’

‘’Takdir genel merkezindir’’ diyen Özkeçeci, hizmet için yola çıktıklarını ve görevin ne olduğunun önemi olmadığını vurguladı.

Rekor Özkeçeci’de

Ak Parti Gaziantep teşkilatından kurucu il başkanı Ahmet Uzer ve daha sonra göreve gelen Ökkeş Eruslu’dan bayrağı teslim alan Özkeçeci en uzun süre il başkanlığı yapan isim olmayı başardı. Tam 6 seçim geçiren ve 15 Temmuz darbesinde de süreci başarılı bir şekilde yöneten Özkeçeci, genel merkezinde en gözde isimleri arasında yer alıyor.

2023 için net konuştu

2023 yılı içerisinde yapılacak seçimlere ilişkin emin konuşan Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, ‘’Teşkilat olarak bir seçimin bittiği tarihten itibaren diğer seçimin startını vererek yolumuza devam ettik. Şu an yarın seçim olacak gibi tüm hazırlıklarımızı yaptık. Saha çalışmalarımız sürüyor. Bugüne kadar birçok seçimden başarıyla çıkan AK Parti’nin 2023 seçiminde de yine aynı başarıyı sağlayacağını birçok kesim tahmin ediyor.’’ Diye konuştu

Henüz çok erken

Kamuoyunda milletvekili adayı olacağına yönelik yorumlara da değinen Özkeçeci şunları söyledi: ‘’Şu an istifa söz konusu değil. Bu konuda genel merkezimizin de her seçim izlediği bir yol var. Süreç başladığında yapılacak görüşmeler sonucu şahsımın adaylığı da netleşecektir. Şu an tek düşüncemiz 2023 seçimlerine en iyi şekilde hazırlık yapmaktır.’’

‘En iyi şekilde yapmaya çalışırım

Siyasette halka ve memlekete hizmet etmenin makamlarla kıyaslanmasını doğru bulmadığını ifade eden Özkeçeci, ’’ İl başkanı olarak 6 seçimde teşkilatın başındaydım. Çok şükür her seçimde Türkiye ortalamasının üzerinde bir oy aldık. Bu bir ekip işidir. Başarı teşkilatın başarısıdır. Şayet kısmet olursa milletvekili olursam yine ben değil biz anlayışı ile görevimi en iyi şekilde yapmaya gayret ederim.’’ Dedi.


Haber Merkezi
16.11.2022

Yorum yap

Diğer Haberler