Elektrikli Bisiklet Hırsızlığı Olayı Aydınlatıldı

Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, 21 Adet Farklı Faili Meçhul Bisiklet ve Elektrikli Bisiklet Hırsızlığı Olayı Aydınlatıldı. 3 şüpheli Yakalanarak Adli Makamlara Sevk edildi.
Elektrikli Bisiklet Hırsızlığı Olayı Aydınlatıldı

Şehitkamil İlçe Emniyet Mürdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekiplerimizce yapılan çalışmalarda, Sarıgüllük Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde yakalanan M.B. isimli şüpheli şahısın yapılan incelemesinde, üç farklı faili meçhul bisiklet hırsızlık olayına karıştığı ve çok sayıda hırsızlık olayından arandığı anlaşılmış, şahıs hakkında yapılan araştırmanın devamında şüpheli İ.O. ile birlikte Şehitkâmil bölgesinde çok sayıda hırsızlık olayını gerçekleştirdiği ve çaldıkları bisikletleri Karagöz mahallesinde bulunan motosiklet tamir dükkânına götürdükleri tespit edilmiş, şüpheli İ.O ve çalıntı bisikletlerin bulunduğu dükkan sahibi de yakalanmıştır.
Yapılan çalışmalarda, Şehitkâmil bölgesinde geçmişe dönük gerçekleşen 21 farklı faili meçhul bisiklet ve elektrikli bisiklet hırsızlığı olayı aydınlatılmış, 9 adet bisiklet ve 2 adet elektrikli bisiklet ele geçirilmiş, yakalanan 3 şüpheli şahıs ise adli makamlara sevk edilmiştir."


Ekonomi
10.11.2020

Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler