KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Gaziantep'e geliyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, bir dizi program ve ziyarete katılmak üzere Gaziantep'e geliyor.
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Gaziantep'e geliyor

27-28 Ekim 2021 tarihlerinde Gaziantep'te bulunacak olan KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, programlarına Gaziantep Valisi Davut Gül ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ziyaret ederek başlayacak. Tatar, daha sonrasında ise Körkün Sanayi Sitesi'nde bulunan bir fabrikaya ziyaret gerçekleştirecek. Tatar, fabrika ziyaretinin akabinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nde gerçekleştirilecek olan 'Geçmişten Günümüze Kıbrıs Türkü'nün Anadolu'daki Varoluş Mücadelesi' konulu konferansa katılacak. Tatar, Gaziantep'teki ilk günündeki son programında, Gaziantep Ticaret Odası'nın organize ettiği 'Türkiye Cumhuriyeti'nin 98. Kuruluş Yıldönümü Balosu'na katılacak.

Tatar, Gaziantep'teki programlarının ikinci gününe 'Kıbrıs Gazileri ile Kahvaltı Programı' ile başlayacak. Kahvaltı programının ardından ise Ersin Tatar ve beraberindeki heyet, Gaziantep'teki meşhur Bakırcılar Çarşısı'nı ziyaret edecek.

Heyet, son olarak Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'ndeki iki fabrikaya ziyaret gerçekleştirdikten sonra Gaziantep Yerel Gazete Temsilcileri ile Sohbet Toplantısı'nda bir araya gelecek.


Haber Merkezi
26.10.2021


Yorum yap

Diğer Haberler