Marius Sumudica'dan Milli Takım'a yeşil ışık: İsmimin geçmesi benim için onur verici

Rumen teknik direktör Marius Sumudica, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş'in gönderilmesinin ardından Milli Takım'a yeşil ışık yaktı.
Marius Sumudica'dan Milli Takım'a yeşil ışık: İsmimin geçmesi benim için onur verici

Türkiye'de Kayserispor, Gaziantep ve Çaykur Rizespor'u çalıştıran Rumen teknik direktör Marius Sumudica, A Milli Takımı çalıştırmak istiyor.

Rumen gazeteci Emanuel Roşu'ya konuşan Sumudica, Türkiye A Milli Takımı Teknik Direktörü adayları arasında isminin geçmesinin kendisi için onur verici olduğunu söyleyerek, "Bu Türkiye'de işime saygı duyulduğunun bir göstergesi. Orada çalışmaktan gerçekten keyif aldım. Şenol Güneş harika bir antrenör. Kendisi beni Süper Lig'de takım çalıştırırken ziyaret etmişti ve aramızdaki uyumu takdir etmiştim. Türkiye büyük bir futbol ülkesi." ifadelerini kullandı.

SÜPER LİG SORUSU: HAZIRIM

50 yaşındaki teknik adam Süper Lig'den teklif alıp almadığına ilişkin ise "Kayserispor ve Gaziantep'te yakaladıklarımı tekrarlamak için bir sonraki adımıma dikkat etmem gerekiyor. Geleceğimi dikkatli bir şekilde değerlendiriyorum. Yeni bir mücadele için kendimi hazır hissediyorum." dedi.


Haber Merkezi
10.09.2021


Yorum yap

Diğer Haberler