Ökkeş Sabah Diyor ki: TÜM OKLAR ALTUNKAYA’YI GÖSTERİYOR

Ökkeş Sabah Diyor ki: TÜM OKLAR ALTUNKAYA’YI GÖSTERİYOR

Gaziantep FK’nın içerisinde bulunduğu mali kriz ve ligde yaşanan kötü gidişat kulüpte değişim rüzgarlarını estirmeye devam ediyor. Spor çevreleri başkanlık için Masum Altunkaya ismin doğru bir karar olduğunu ifade ederken, Dünya Kupası arasında bu değişimin yapılması gerektiğini ifade ediyorlar.

KULÜP MALİ AÇIDAN ZORDA
Gaziantep FK’da üst üstte alınan yenilgilerin ardından mali tabloda evdeki hesap çarşıya uymadı. Diğer kulüplerde olduğu gibi gelirlerinde düşüş göstermesi kırmızı siyahlı kulübü zor viraja getirdi. Mevcut başkan ve yönetim şu ana kadar bir açıklama yapmazken, kentteki spor çevreleri mali açıdan güçlü bir ismin takımın başına getirilmesi gerektiğini savunuyorlar.

ALTUNKAYA’YA DESTEK YAĞDI
Gaziantep FK’da önceki dönem yönetim kademesinde görev yapan ve süper ligde birçok takıma sponsor olan Altunkaya Şirketleri Grup Başkanı Masum Altunkaya’nın başkanlık için tekrar gündeme gelmesinin ardından birçok kesimden destek mesajları gelmeye başladı. Gündeme gelmesine ilişkin bir açıklama yapmayan Altunkaya’nın spora büyük bir ilgi duyduğu herkes tarafından biliniyor.

HER AÇIDAN GÜÇLÜ BİR İSİM
Gaziantep FK’nın eski yöneticilerinden Masum Altunkaya’nın neden başkan olması gerektiğine de vurgu yapan spor çevreleri, ‘’Masum bey gelirse mali kriz daha kolay aşılır. Ayrıca kulübü tanıyor ve tecrübe sahibi. Sporu seviyor. Birçok süper lig ekibine sponsor oldu. Gaziantep FK’da da başarılı olacağını düşünüyoruz’’ diye konuştular.
Öte yandan Gaziantep FK’da yönetim kademesinde değişimin olup olmayacağının bir iki hafta içerisinde netleşmesi bekleniyor.


Haber Merkezi
23.11.2022

Yorum yap

Diğer Haberler