Okul Seferberliğine Bir Destek de Yılmaz Ailesinden

Okul Seferberliğine Bir Destek de Yılmaz Ailesinden

Okul Seferberliğine Bir Destek de Yılmaz Ailesinden

Geçtiğimiz aylarda Valiliğimiz tarafından başlatılan “Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Hayırsever” Kampanyasına destekler tüm hızıyla devam ediyor.

Gaziantep Modeli ile hayata geçen Kampanya kapsamında Hayırsever Mehmet Ali Yılmaz tarafından, Şehitkamil İlçesi Aktoprak Mahallesi’ne yaptırılacak olan İlkokul için protokol imza töreni düzenlendi.

Şehitkamil ilçesine bağlı Yığınlı Mahallesi’nde düzenlenen imza törenine Vali Davut Gül’ün yanı sıra, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arıkan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Metin Kılıçparlar, Hayırsever Mehmet Ali Yılmaz, ailesi ve yakınları katıldı.

Hayırsever Mehmet Ali Yılmaz’ın evinde gerçekleşen İlkokul Protokolü’nde ailenin güzel bir hayra vesile olduğunu dile getiren Vali Davut Gül, Yılmaz ailesine ve aracı olan herkese teşekkürlerini iletti. İmzalanan protokol ile yapılacak olan okulda başarılı çocuklar yetişeceğine inandığını vurgulayan Vali Gül, eğitim seferberliğine bir tuğla koyan herkesin şehrin gelişiminde ve geleceğinde payı olduğunu söyleyerek Okulun hayırlı olmasını diledi.

İmzalanan protokolün ardından mahalle halkıyla birlikte gezintiye çıkan Vali Gül, akabinde Şehit Mesut Özdemir’in ailesini ziyaret etti.


Haber Merkezi
2.08.2022


Yorum yap

Diğer Haberler