SERİNTEPE KOMPLEKSİ AVRUPA SAHNESİNDE

Gaziantepli firma European Property Awards ödülüne layık görüldü
SERİNTEPE KOMPLEKSİ AVRUPA SAHNESİNDE

Gaziantep’in seçkin kuruluşlarından Betül Tekerekoğlu Mimarlık tarafından hazırlanan Serintepe Kompleksi Projesi Avrupa’nın en saygın gayrimenkul ödüllerinden biri olarak kabul edilen 2020-2021 European  Property Awards ödülüne layık görüldü. Firma Sahibi Betül Tekerekoğlu,  bu önemli gelişmeyi sosyal medya hesabından Gazianteplilerle paylaştı.

SOSYAL MEDYADA TEBRİK YAĞDI

Türk inşaat firmaları tarafından çok önemsenen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri olarak bilinen European Property Awards yarışmasında bu yıl bir Gaziantepli mimarlık firması ödüle layık görüldü. Firma sahibi Betül Tekerekoğlu, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Betül Tekerekoğlu Mimarlık olarak, Serintepe Kompleksi Projesi ile mimari proje kategorisinde 2020-2021 European Property Ödüllerine layık görüldüğümüzü duyurmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz."

EUROPEAN PROPERTY AWARDS’IN (AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ) ÖNEMİ NEDİR?

Ödül, Avrupa'daki ticari ve konut alanında yapılan projelere veriliyor. Bu bölgede en fazla puan alan projelere otomatik olarak International Property Awards (Uluslarası Gayrimenkul Ödülleri)'e katılma şansı tanınıyor.

Dünyanın en saygın gayrimenkul ödülllerinden biri kabul edilen International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri)'nin bölgesel yarışması olan Arupa Gayrimenkul Ödülleri, uluslararası jüri kurulu aracılığıyla bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını seçiyor.


Ekonomi
29.10.2020

Yorum yap

Diğer Haberler