TAHMAZOĞLU’NA VEKİLLİK OPERASYONU MU YAPILIYOR? ŞAHİNBEY’E KIYMAYIN

Gaziantep’te 2023 seçimleri öncesi ortaya atılan senaryolar gün yüzüne çıkmaya başladı.
TAHMAZOĞLU’NA VEKİLLİK OPERASYONU MU YAPILIYOR? ŞAHİNBEY’E KIYMAYIN

 Ak Parti Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun milletvekili adayı gösterilmesi için oluşturulan kulisler Parti’nin yerel yönetimlerdeki en başarılı başkanları arasında gösterilen Gaziantep Merkez İlçe Şahinbey parti içerisinde farklı düşünceleri akıllara getirmeye başladı.

MİLLETVEKİLLİĞİ GÜNDEMİNDE YOK

Şahinbey İlçesi’nde kentsel dönüşümden köprülü kavşağa, sosyal belediyecilikten kültür hizmetlerine kadar birçok alanda adını ülke gündemine getirmeyi başaran Mehmet Tahmazoğlu’nun milletvekiliği konusuna sıcak bakmadığı ancak bazı kesimlerin bu konuda kulis yaptıkları iddia ediliyor.

BORCU OLMAYAN TEK BELEDİYE

Şahinbey Belediyesi’nde başarılı bütçe yönetimiyle borcu olmayan ender belediyeler arasında ilk sırada yer alan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da birçok proje için ödüllendirilmişti. Tablet dağıtımlarında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu geride bırakarak ülke gündemine oturan Tahmazoğlu’nun başarılı yönetimi Ankara’da takdir topluyor.

HALK KALMASINI İSTİYOR

Şahinbey ilçesinde yaşayan vatandaşlar ise Mehmet Tahmazoğlu’nun hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirerek, ‘’Şahinbey’de bugüne kadar görmediğimiz hizmetler alıyoruz. Çanakkale gezileri, konut projeleri, sosyal yardımlar, çocuklarımıza verilen ödül destekleri, tarım destekleri, son yapılan köprülü kavşak projesi ilçemize vizyon kazandırdı. Biz başkanımızın kalmasını istiyoruz.’’ İfadelerini kullanıyorlar.

SAHADA SIKMADIK EL BIRAKMIYOR

Gaziantep’te siyasi kulislerde her geçen gün yeni iddialar ortaya atılırken, Başkan Tahmazoğlu ve ekibi sahada halkla kucaklaşmaya devam ediyor. Her gün farklı mahallede vatandaşları dinleyen Başkan Tahmazoğlu, uzun vadeli devasa projelerin temellerini atarak bir dönem daha aynı göreve talip olacağının sinyallerini veriyor.


Haber Merkezi
25.11.2022

Yorum yap

Diğer Haberler