TAMAM MI DEVAM MI?

Gaziantep FK’da mali kriz ile birlikte ligde alınan kötü sonuçların ardından Kulüp Başkanı Cevdet Akınal’ın görevi bırakıp bırakmayacağı belirsizliğini koruyor.
TAMAM MI DEVAM MI?

Gaziantep FK’da mali kriz ile birlikte ligde alınan kötü sonuçların ardından Kulüp Başkanı Cevdet Akınal’ın görevi bırakıp bırakmayacağı belirsizliğini koruyor. Kısa bir süre önce sağlık nedeniyle küçük bir operasyon geçiren Akınal’ın, konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

MALİ KRİZ KAPIDA

Gaziantep FK’da alınan kötü sonuçların ardından kulüp gelirleri de geriledi. Kırmızı siyahlı ekip ödemelerde güçlük yaşarken, özellikle transfer taksitlerinin bütçeyi ciddi şekilde zorladığı öne sürülüyor. Son haftalarda 3 puan alamayan ve kasasına para koyamayan Gaziantep FK’da yönetim kurulu da kara kara düşünmeye başladı.

KAMUOYU AÇIKLAMA BEKLİYOR

Dünya Kupası nedeniyle lige verilen arada bir değişim yaşanması beklenen Gaziantep FK’da ağızları bıçak açmıyor. Taraftarlar son maçlarda Teknik Direktör Erol Bulut’u istifaya çağırırken, kulüpten konuyla ilgili bir açıklama gelmemesi herkesi şaşırttı. Öte yandan başkan ve yönetim kurulunun da göreve devam edip etmeyeceği konusunda da halen belirsizlik sürüyor.


Haber Merkezi
21.11.2022


Yorum yap

Diğer Haberler