Terlemez: Bu davanın her zaman emrindeyiz

Ak Parti Gaziantep teşkilatı kurucularından Memik Terlemez, isminin milletvekili adaylığı ile telaffuz edilmesinin ardından, ‘’Bu davaya her zaman hizmet etmeye hazırız’’ şeklinde cevap verdi.
Terlemez: Bu davanın her zaman emrindeyiz

ÖNEMLİ GÖREVLERDE BULUNDU

Ak Parti Gaziantep teşkilatında Şehitkamil ilçe başkanlığı ve belediye meclis üyeliği başta olmak üzere birçok önemli görevlerde bulunan Terlemez, özellikle Şehitkamil ilçesinde ciddi bir potansiyele sahip. Ak Parti İlçe Başkanlığı döneminde özellikle köy ve beldelerde önemli çalışmalara imza atan ve bunun sandığa yansımasında öncülük eden Terlemez, başarılı siyasi geçmişi ile milletvekilliği adaylığı içinde en şanslı isimler arasında gösteriliyor.

TÜM KESİMLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Kamuoyunda isminin milletvekilliği adaylığı için geçmesi sonrasında sayısız telefon aldığına dikkat çeken Terlemez, ‘’Henüz çok erken ama ismimim böyle önemli bir görevde geçmesi benim için onurdur. Bu vesileyle arayan ve destek veren tüm dostlara teşekkür ediyorum. Bizim bu davaya hizmet etmemiz için bir makama da gerek yoktur. Ancak görev verilirse de layıkıyla yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.’’ Diye konuştu.

2023 YENİ BİR ZAFERLE SONUÇLANACAK

Ülkede 100 yılın seçimi olarak gösterilen 2023 seçimleri içinde değerlendirmede bulunan Terlemez, ‘’Ak Parti Gaziantep teşkilatı önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de büyük bir zafer hazırlığı yapıyor. Halkımızın da desteği ile kalkınma devam edecektir. Makamlar her zaman araçtır. Tüm Ak Parti ailesi olarak makamlardan önce partimizin başarısı birinci önceliğimdir.


Haber Merkezi
16.11.2022

Yorum yap

Diğer Haberler