TÜM HESAPLAR 2023 İÇİN

TÜM HESAPLAR 2023 İÇİN

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, son dönemde gündem gelen koalisyon tartışmaları ve 2023 seçimleri için çarpıcı açıklamalarda bulunarak, ‘’Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’na karşı içeride ve dışarıda oluşturulan kirli senaryoların altında 2023 seçimleri var’’ dedi.

TÜRKİYE ÇOK GÜÇLÜ BİR ÜLKE
Ayıntab Gazetesi’ni ziyaretinde İmtiyaz Sahibi Ökkeş Sabah ve Gazeteci Aydın Akyürek’e son günlerdeki gelişmeleri anlatan Başkan Teke, Türkiye’nin bulunduğu coğrafi konum nedeniyle güçlü bir ülke olduğuna dikkat çekerek, ‘’Güçlü ülkemizi güçlü bir liderin yönetmesinden rahatsız olanlar, geçmişte olduğu gibi gelecek içinde kirli hesaplar yapıyorlar. Milletimiz her seçimde bu oyunları bozdu. Koalisyonlar ve diğer tartışmaların farklı yönlere çekilerek, çarpıtılması yine aynı zihniyetlerin planlarıdır.’’ dedi

PANDEMİ SONRASI YENİ BİR DÜNYA KURULACAK
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD 19 sürecinin sonunda ülkelerin gerek ekonomik gerekse bilişim ve iletişim açısından yeniden şekilleneceğini belirten Başkan Teke, ‘’Türkiye artık yerli ve milli üretimleriyle dünya sahnesinde. Küçük resimlere bakmak yanıltır. Büyük resmi görerek yeni dünya düzenini değerlendirmeliyiz.’’ Diye konuştu.

PROJEMİZ MODEL OLDU
Diğer yandan pandemi sürecinde esnafa destek amaçlı başlatılan ‘siftah bizden, bereket Allah’tan’’ projesine de değinen Başkan Teke, ‘’Halkımızın sevinciyle sevinmek, üzüntüsüyle üzülmek en önemli şiarımızdır. Haftalardır esnafımızı geziyoruz. Sabahın erken saatlerinde alış veriş yaparak destek oluyoruz. Yardımlaşma ve dayanışmayı artırarak pandemiden güçlü bir şekilde çıkacağımızı düşünüyorum’’ dedi.


Haber Merkezi
26.01.2021

Yorum yap

Diğer Haberler