Vatandaşımızın yanındayız

Gaziantep Zafer Partisi Ayıntab Gazetesi’ne ziyarette bulundular.
Vatandaşımızın yanındayız

Gaziantep’te teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Zafer Partisi’nden Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Yücel, İl Başkanı Mehmet Pamuk, İl Sekreteri Erhan Sucu, Tarım politikaları İl Başkan Yardımcısı Gökan Keskinsoy, Tanıtım ve Halk ilişkiler Cuma Toprak, Ekonomi ve Türk Dünyası Erman Epçem ve Arge- Siyasetten sorumlu Murat Karakurt Ayıntab Gazetesi’ne ziyaret gerçekleştirerek gündeme dair önemli açıklamalarda bulundular.
Kuruldukları dönemler ile geldikleri nokta arasında çok büyük fark olduğunu belirten Yücel, ‘Ülkemizin bekası için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan çok olumlu dönüşler alıyoruz. Her kesimden vatandaşımızın sorunlarını yakından takip ediyoruz. Sorunları tüm ayrıntılarıyla masaya yatıracağız. Sığınmacılardan mağdur olan Türk vatandaşlarımızın her daim yanındayız.' 

Gaziantep’te kamp kurulacak


Türkiye genelinde Suriyeli göçünün yoğun yaşadığını belirten Yücel, Gaziantep’te de büyük sıkıntıların olduğunu vurguladı. Bu kapsamda Zafer Partisi’nin Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Gaziantep’e geleceğini belirten Başkan Yücel sözlerine şöyle devam etti: Genel Başkanımız Ümit Özdağ, 24-27 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te 3 günlük bir kamp yapacak. Burada yaşanan tüm sıkıntıları enine-boyuna masaya yatıracağız. Ardından, mülteci probleminin yaşadığı bölge illerini ziyaret edeceğiz. Yaşadığımız, ‘stratejik göç’ ile Anadolu Türksüzleştirilmek isteniyor. Ortada 144 milyar dolar gibi harcanan devasa bir ülke kaynağı var. Kayıt dışılık, oy manipülasyonu için vatandaşlık, gettolaşma, uyuşturucu, kira ve konut sorunu işsizlik hep bu yanlış politikaların sonucu. Türkü, azınlığa düşürme projesine şiddetle karşı çıkıyoruz. Bu tavrımızdan da asla geri adım atmayacağız” dedi.

Anketlerde başarımız arttı

Zafer Partisi’nin Gaziantep’te teşkilatlanma çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten İl Başkanı Mehmet Pamuk ise 5 ilçede yapılanmanın tamamlandığını, Yavuzeli dışında kalan ilçelerde de çok yakında parti tabelasını asacaklarını ve ardından tüm ilçelerdeki teşkilatlanmayı bitireceklerini kaydetti. Can yakıcı sorunları ısrarla gündeme taşıyan ve bu konuda geniş kesimlerin büyük takdirini kazanan partisinin anketlerde 6. sıraya oturduğuna dikkat çeken Pamuk, “Ancak bu bizim için yeterli değil. Temel hedefimiz iktidar olmak. 2023’te yapılacak seçimlerde ciddi bir oy alarak barajı geçeceğimize olan inancım tam. Çünkü ülkeyi, Atatürkçülüğü ve milliyetçiliği en samimi şekilde savunan tek partiyiz” diye

Ayıntab Gazetesi’ne özel saat

Gündeme dair değerlendirlemelerin ardından Zafer Partisi’nden Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Yücel, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Pamuk Gaziantep Ayıntab Gazetesi'ne bir duvar saati hediye ettiler. Hediyeyi alan Ayıntab Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ökkeş Sabah, Zafer Partisi’nin yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirterek teşekkür etti.


Haber Merkezi
10.11.2022


Yorum yap

Diğer Haberler