WhatsApp yeni özelliği eklemeye hazırlanıyor

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, sesli mesajlara ilişkin yeni bir özelliği test ediyor.
WhatsApp yeni özelliği eklemeye hazırlanıyor

Özelliğin platforma entegre edilmesinin ardından kullanıcıların, sesli mesajları kaydederken kaydı durdurabilecekleri ve daha sonra başlatarak kaldıkları yerden devam edebilecekleri ifade ediliyor.

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, sesli mesajlara ilişkin yeni bir özelliği test etmeye başladı. Özelliğin, sesli mesajların kayıt sırasında duraklatılabilmesini mümkün kılacağı ifade edildi.

Aksam.com.tr'nin WABetaInfo'dan aktardığı habere göre; yeni özelliğin platforma entegre edilmesinin ardından kullanıcılar, sesli mesajları kaydederken duraklatabilecek ve daha sonra istedikleri yerden ses kaydına devam edebilecek. Kayıt, mikrofon ikonuna tıklanmasıyla durdurulacak. WhatsApp; kullanıcılarına duraklatılan mesaja devam etme, o mesajı silme veya kayıt olduğu kadarıyla karşı tarafa gönderme seçeneklerini de sunacak.

ÖZELLİĞİN PLATFORMA NE ZAMAN ENTEGRE EDİLECEĞİ HENÜZ BİLİNMİYOR

Geliştirilme aşamasında olan özellikle birlikte; kullanıcıların, artık sesli mesaja ara verdiklerinde mesajı silme veya eksik gönderme zorunlulukları da ortadan kalkacak. WhatsApp, henüz deneme sürümü aşamasında olan özellik üzerinde bir süre daha çalışmaya devam edecek. Özelliğin platforma ne zaman entegre edileceği henüz net olarak bilinmiyor.


Haber Merkezi
11.10.2021

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler